Produse noi zilnic- Incepand de la echipa noastra de design, care creeaza modele zilnic, potrivite pentru tine si terminand cu echipa de vanzari care le prezinta cu interes, avem ca scop ca tu sa poti gasi la noi haine en gros potivite afacerii tale! :)

                                                                                         

Te tinem la curent cu noutatile- Am considerat ca este important sa te informam cu toate noutatile care apar si din acest motiv iti trimitem zilnic toate produsele noi din gama noastra, prin aplicatia Whats App. Trebuie doar sa memorezi numarul nostru, sa ne trimiti un salut si gata :) Prin aceasta strategie castigi timp si esti scutit de efortul de a cauta!

                                                                                             

Personal amabil- Atunci cand iti doresti sa afli o informatie, vrei sa discuti cu o persoana sociabila si cu bun simt. La noi vei afla tot ce te intereseaza si iti vei dori sa revii. Sunem tineri, simpatici si amabili!

                                                                                            

Seriosi- Pentru ca ne dorim cu ardoare ca publicul nostru sa fie multumit, echipa noastra da dovada de perseverenta si seriozitate in tot ceea ce face!

                                                                                            

Populari- Popularitatea nu se castiga usor. Oamenii de obicei nu cred decat ce vad in realitate. Per Donna se bucura de simpatia si recunostinta publicului, dupa ani de munca si seriozitate. Drept dovada colaboram cu urmatoarele emisiuni tv: ,,Mireasa pentru fiul meu'', ,,Te cunosc de undeva'' , ,,Si eu m-am nascut in Romania'' si urmeaza si alte proiecte surpriza! Scopul nostru este sa le asiguram tinutele frumoaselor prezentatoare! Daca esti interesat, gasesti mai multe informatii aici: https://www.perdonna.ro/media-71

                                                                                                              

Prompti- Din respect pentru clientela noastra, ne place sa raspundem cerintelor cu promptitudine. Consideram ca este un factor important pentru a reusi sa depasim asteptarile clientilor.

                                                                                                                  

Posibilitatea returnarii produselor- Daca nu sunteti multumiti de produsele noastre sau pur si simplu acestea nu au impact asupra clientilor dumneavoastra le puteti returna in termen de maxim 14 zile lucratoare. Pentru returnare va rugam sa ne contactati telefonic la 0769989032 sau prin email la office@perdonna.ro. Returul este fara formalitati. Iti vei primi banii inapoi in cont sau iti poti alege alte produse la acelasi pret.

                                         

Site actualizat- Ce inseamna? Este simplu si foarte util! Tot ceea ce vezi pe site: produse, culori, marimi, sunt in stoc, pregatite sa ajunga la tine!

                                                                                                                     

Produse in stoc- Iti doresti un produs si nu vrei sa astepti? Ai ajuns unde trebuie! Materia este finalizata, avem totul pregatit, asteptam doar comanda ta!

                                                                                                             

Livrare rapida- Stim ca nu iti place sa astepti! Din acest motiv, sistemul de livrare din zona 1 a Fan Curier, se desfasoara in 24 de ore de la plasarea comenzii. Livrarea este gratuita la comenzile care depasesc suma de 2000 lei. Asteptarea a luat sfarsit! :)

                                                      

Calitate garantata- Ne concentram o mare parte din atentia noastra pe calitatea produselor. Ne dorim ca totul sa ajunga in perfecta stare la destinatie. Incepand de la materiale, stilul de lucru si depozitarea hainelor, calitatea este un factor principal pentru noi. Din acest motiv, va oferim produse cu raportul calitate/pret mare. Daca nu sunteti multumiti, primiti banii inapoi. Puteti returna produsele in 14 zile calendaristice, fara explicatii suplimentare si formalitati.